Blog młodej mamy o eksperymentach muffinkowych dedykowany wszystkim moim przyjaciołom rozrzuconym po całym świecie z którymi na co dzień nie mogę wypić pysznej kawy i dialektując się smakiem muffinek spędzać z nimi niezapomniane chwile. Blog zawiera Przepisy na muffinki, szybkie, niezawodne, pachnące, zachwycające babeczki. Słodkie, ostre, pikantne, alkoholowe, korzenne, owocowe, orzechowe, niskokaloryczne, dietetyczne, bezglutenowe, zdrowe przekąski muffinkowe dla każdego, dla dzieciaków, dla kobiet w ciąży, dla osob o wyrafinowanym smaku. Po prostu apetyczne muffinki, które zawsze poprawią nam nastrój, zaczarują nasz dzień, ukoronują każde przyjęcie, uroczystość, czy też poratują jak przyjdą niespodziewani goście, których chcemy poczęstować czymś wyjątkowym. Nie musisz być mistrzem cukiernictwa, aby zaskoczyć innych niepowtarzalnymi muffinkami o smaku i zapachu, którego nie da się zapomnieć. MUFFINKUJ Z NAMI!

niedziela, 14 października 2012

Nowa odsłona One Minute Muffin

Kochani muffinkujący!
Piszę tutaj po raz ostatni ponieważ stworzyłam coś specjalnie słodkiego dla Was. Portal muffinkowy o którym tyle mi pisaliście i mnie inspirowaliście:-)
Jest już dostępny na stronie www.oneminutemuffin.pl

Możecie teraz szukać przepisów po ilości kalorii, czasie przygotowania, składnikach które macie po ręką, okazji na którą szykujecie muffinki.

Zapraszam serdecznie do słodkiego szaleństwa. MUFFinkujmy razem!!!
do zoaczenia na portalu :-))
Dziękuję za Wasze dotychczasowe komentarze, sugestie i ciepłe słodkie słowa!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz