Blog młodej mamy o eksperymentach muffinkowych dedykowany wszystkim moim przyjaciołom rozrzuconym po całym świecie z którymi na co dzień nie mogę wypić pysznej kawy i dialektując się smakiem muffinek spędzać z nimi niezapomniane chwile. Blog zawiera Przepisy na muffinki, szybkie, niezawodne, pachnące, zachwycające babeczki. Słodkie, ostre, pikantne, alkoholowe, korzenne, owocowe, orzechowe, niskokaloryczne, dietetyczne, bezglutenowe, zdrowe przekąski muffinkowe dla każdego, dla dzieciaków, dla kobiet w ciąży, dla osob o wyrafinowanym smaku. Po prostu apetyczne muffinki, które zawsze poprawią nam nastrój, zaczarują nasz dzień, ukoronują każde przyjęcie, uroczystość, czy też poratują jak przyjdą niespodziewani goście, których chcemy poczęstować czymś wyjątkowym. Nie musisz być mistrzem cukiernictwa, aby zaskoczyć innych niepowtarzalnymi muffinkami o smaku i zapachu, którego nie da się zapomnieć. MUFFINKUJ Z NAMI!

poniedziałek, 1 października 2012

Degustacja muffinek- La Vanille Warszawa

Muffinkujący!
Dzisiaj postanowiłam rozpocząć swoją muffinkową podróż degustacji.

Rozpoczęłam od Warszawy od uroczego miejsca La Vanille, które mieści się na ulicy Kruczej 16/22.

Miejsce naprawdę urocze z dala od zgiełku ulic. Klimat miejsca bardzo romantyczny. Muffinki określiłabym, że są o bardzo gustownym i eleganckim wyglądzie. Dodatkowo można przebierać i wyczarowywać różne muffinki przybierając jej dekoracjami ręcznie robionymi.

Ja spróbowałam poleconą muffinkę Red Velvet oraz marchewkową czyli moje ukochane smaki.

Muffinka o czerownym cieście smakowała wyśmienicie chociaż jej słodycz czułam jeszcze cały dzień. Jak ktoś uwielbia słodkości na 110% to bardzo polecam!!!

Degustacja w La Vanille rozpoczęta!

Nasz duet muffinkowy marchewkowy i Red Velvet


La Vanille na zewnątrz

Muffinkowe wariacje w La Vanille

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz