Blog młodej mamy o eksperymentach muffinkowych dedykowany wszystkim moim przyjaciołom rozrzuconym po całym świecie z którymi na co dzień nie mogę wypić pysznej kawy i dialektując się smakiem muffinek spędzać z nimi niezapomniane chwile. Blog zawiera Przepisy na muffinki, szybkie, niezawodne, pachnące, zachwycające babeczki. Słodkie, ostre, pikantne, alkoholowe, korzenne, owocowe, orzechowe, niskokaloryczne, dietetyczne, bezglutenowe, zdrowe przekąski muffinkowe dla każdego, dla dzieciaków, dla kobiet w ciąży, dla osob o wyrafinowanym smaku. Po prostu apetyczne muffinki, które zawsze poprawią nam nastrój, zaczarują nasz dzień, ukoronują każde przyjęcie, uroczystość, czy też poratują jak przyjdą niespodziewani goście, których chcemy poczęstować czymś wyjątkowym. Nie musisz być mistrzem cukiernictwa, aby zaskoczyć innych niepowtarzalnymi muffinkami o smaku i zapachu, którego nie da się zapomnieć. MUFFINKUJ Z NAMI!

piątek, 10 lutego 2012

Niezbędnik każdego kto muffinkuje ze mną

Kochani!
Z serii dobrych porad Elwi polecam kalkulatory kulinarne. Super rozwiązanie jak musimy przeliczać ml na g i odwrotnie zarówno mąki jak i tłuszczy czy cukrów. Zawsze przyprawiało mnie to o ból głowy! Was też???
Ja oczywiście w swoich przepisach ułatwiam Wam sprawę i podaję wszystko na szklanki tak aby zminimalizować czas przygotowań muffinek. Bo przecież taka jest idea moich przepisów, żeby były rzeczywiście One Minute Muffin :-)))), a czas który oszczędzamy możemy spędzić z przyjaciółmi delektując się muffinkami i pyszną kawą czy herbatką :-)

Po prostu mega pomocnik :-))
http://kalkulator.przepis-na.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz